ZOSTAŃ WŁAŚCICIELEM BEZDOTYKOWEJ MYJNI SAMOCHODOWEJ!

Wybierz odpowiednią konfigurację

Niezawodna
Technologia

Na Innowacyjność systemów automatyki i sterowania firmy AUTO-SPA ma wpływ zastosowanie najwyższej klasy elementów elektronicznych.

Zobacz więcej

Najlepsze
Lokalizacje

Podstawą do pomyślnego prowadzenia myjni samochodowej jest, oprócz odpowiedniej technologii, wybór właściwego miejsca.

Zobacz więcej

Wyjątkowy
Design

Dysponujemy gotowymi wizualizacjami projektu myjni, w każdej wersji. Inwestor sam decyduje o wyborze ostatecznego wyglądu.

Zobacz więcej

Katalog
Technologii

Zachęcamy do pobrania naszego najnowszego katalogu technologii, w którym znajdą Państwo szczegółowe informacje techniczne.

Pobierz

KORZYŚCI

NISKI KOSZT UTRZYMANIA
WYSOKIE ZYSKI
GWARANCJA PRZEZ 24 MIESIĄCE
EUROPEJSKA MARKA Z DOŚWIADCZENIEM

Proces technologiczny od decyzji do eksploatacji myjni:

 1. Decyzja
 2. Spotkanie i prezentacja
 3. Analiza i akceptacja lokalizacji
 4. Ustalenie konfiguracji myjni
 5. Realizacja projektu technicznego
 6. Realizacja infrastruktury podziemnej
 1. Montaż nowego obiektu (technologia myjąca i konstrukcja)
 2. Uruchomienie obiektu. Szkolenie obsługi technicznej
 3. Przekazanie nowego obiektu
 4. Ustalenie konfiguracji myjni
 5. Opieka serwisowa

INWESTORZY MYJNI

Rocznie odwiedzają nas tysiące kierowców, sezon trwa przez cały rok. 3 lata temu zainwestowałem w myjnię w pełni wyposażoną. Do tej pory myjnia w całości się wypłaciła, ani razu nie musiałem dokonywać napraw, inwestowałem jedynie w dobre środki myjące..


Damian Tyrka

Pozwolenie na budowę, uzyskanie pozwoleń, prace nad projektem. Nie musiałem się tym przejmować. Zaufałem ekspertom, marce Auto-Spa. Ich doświadczenie pozwoliło mi zyskać nie tylko technologię czy korzystna lokalizację ale także dochodową działalność, która zapewnia zysk przez lata.


Wiesław Szulimowski

KIEROWCY, KTÓRZY KORZYSTAJĄ

Korzystam z myjni bezdotykowy gdyż lubię szybkie rozwiązania. Sprawny sprzęt i intuicyjna panel pomagają zyskać czas. Płacąc karta nie muszę szukać drobny. Samochodowa myjnia bezdotykowa, tylko tam pielęgnuję swój samochód.

Marek Sulikowski

Zależy mi na efekcie, po setkach kilometrów wiem, że mój samochód musi trafić na myjnię. Lanca ciśnieniowa spłukuje brud, a że sam prowadzę ją po karoserii samochodu wiem gdzie muszę dokładnie umyć by uzyskać oczekiwany rezultat.

Adrian Jabłoński

O nas

Międzynarodowa Grupa Auto-Spa S.A. to kompleksowy dostawca technologii i usług na rynku samoobsługowych, bezdotykowych myjni samochodowych. Spółka realizuje usługi z zakresu produkcji, montażu, serwisu oraz zarządzania myjniami. Z powodzeniem działa na rynku od 10 lat, ciesząc się uznaniem zarówno inwestorów jak i klientów.

Zespół Auto-Spa tworzą inżynierowie, konstruktorzy oraz specjaliści z branży hydrauliki siłowej. Wyspecjalizowana kadra pracownicza zapewnia profesjonalne doradztwo techniczne w procesie realizacji każdego indywidualnego projektu. Atutem Auto-Spa jest kompleksowa obsługa zleceń od etapu projektu poprzez jego realizację i monitoring, aż po pełno zakresową obsługę serwisową podczas eksploatacji myjni.

AUTO-SPA, ZAUFAJ LICZBOM

120 lokalizacji w Europie
10 lat doświadczenia
5 krajów